Analýza dat v MS Excel

O kurzu:

Získat z velkého objemu dat důležité informace vyjádřené i v grafické podobě. OBSAH SEMINÁŘE
Filtrování a třídění dat. Tabulka – nástroj pro ověření vstupních dat a rychlé formátování, výhody při použití s kontingenční tabulkou. Kontingenční tabulka – sestavení formátování a design úprava struktury použití průřezů výpočty nastavení.

Volné termíny k přihlášení

Datum Místo konání Cena
26. 09. 2024 Praha 2 3 900 Kč
4 719 Kč s DPH

Kdo vás bude školit?

Firma: Český institut interních auditorů, z.s.

Lektor: RNDr. Alex Vinšů RNDr. Alex Vinšů
Matematik, datový specialista, konzultant a lektor Alex je absolvent Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy, oboru Teorie pravděpodobnosti. Od roku 1992 pracuje samostatně jako nezávislý expert. Věnuje se především vývoji a implementaci systémů na řízení projektů, školením produktů firmy Microsoft, myšlenkovým mapám a statistickým zpracováním v oblasti stomatologie a biomedicíny. Zabývá se i aplikovanou matematikou a modelováním. Spolupracuje například s Univerzitou Karlovou v Praze a Stomatologickou klinikou v Motole, je spoluautorem vědeckých článků se stomatologickou problematikou v pozici statistického experta. Kromě toho pracuje na projektech v soukromé i veřejné sféře. Pravidelně organizuje semináře pro veřejnost ve spolupráci s agenturou Bova. Je prezidentem České společnosti kreativního myšlení, z.s.

Kategorie a štítky

Analýza dat 16 Excel 71 Microsoft 365 185 Microsoft Office 190 MS Project 127 MS Visio 129 Kontingenční tabulky 7 Seminář 269