Zahraniční účetní speciál na Krétě jaro 2024*****

O kurzu:

Zveme Vás na týdenníúčetní speciál na Řecký ostrov Kréta, který leží nejjižněji z řeckých ostrovů, do luxusního, hotelového komplexu Bella Beach Resort ***** na pobřežíStředozemního moře. Ztohoto speciálu si odvezete nejen cenné informace z oblasti účetnictví a toho co se na nás chystá v rámci novely zákona o účetnictví, ale také příjemné zážitky, nezapomenutelné okamžiky a novou energii zŘeckého sluníčka a překrásného, blankytně modrého Středozemního moře. Náš společný účetní speciál se bude věnovataktuálním tématůmna změny v zákonu o účetnictví, které se na nás chystají již dlouhou dobu. Školení bude probíhat přímo v luxusním konferenčním sále hotelu. Klimatizace a občerstvení na semináři samozřejmostí. V rámci zahraničního semináře budete mít20 hodin školení, dle časového rozvrhu, který bude upřesněn na místě.
*
Doprava:letecky z Prahy
Strava:all inclusive
Ubytování: Bella Beach Resort*****
Poloha: PětihvězdičkovýHotelBella Beach Resortleží přímo u krásné písečné pláže v letovisku Anissaras, které se tradičně řadí mezi jedno z nejvyhledávanějších míst. Nejznámější letovisko Hersonissos plné obchodů a neutuchající zábavy je vzdáleno pouhé 4 km a letiště 25 km. Nedaleko hotelu se nachází zastávka místní hromadné dopravy, odkud se snadno dopravíte do Hersonissosu či na jiných zajímavých míst ostrova.
Vybavení hotelu:Hlavní hotelová budova je postavena v tradičním řeckém stylu z cihel a mramoru a rozléhá se v udržované zahradě s bazény. Tato oáza klidu a relaxace bude pro Vás bezpochyby správným místem k odpočinku. Hotel s celkovou kapacitou 175 pokojů Vás uvítá vstupní halou s recepcí, najdete zde hlavní restauraci Pergola, 2 á la carte restaurace Olive Tree a Onion s nabídkou středomořských a řeckých jídel, 3 bary ve vstupní hale, na pláži a u bazénu, které jsou ideálním místem pro posezení s úchvatným výhledem na moře. Bazénové centrum nabízí vnitřní vytápěný bazén a 2 venkovní v malebné zahradě, kde se nezapomíná ani na děti a proto bazény mají brouzdaliště a oddělenou sekci. Součástí hotelu je i wellness centrum s tureckou a parní lázní, saunou, různými druhy masáží a fitness centrem, nechybí diskotéka, TV místnost, internetový koutek, minimarket, obchůdky.
Vybavení pokoje:Pokoje jsou moderně a elegantně zařízené. Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, čtyřlůžkové pokoje s patrovou postelí nebo rodinné pokoje s oddělenou ložnicí až pro 5 osob mají moderní sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, župan a pantofle, psací stůl, křeslo
* židli, individuální klimatizaci, žehlící prkno, SAT–TV, DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, trezor za poplatek, minilednici, varnou konvici na čaj nebo kávu, balkon nebo terasu.
Pláž: Přímo u hoteluBella Beach Resort se nachází písčitá pláž, vstup do moře je pozvolný přes písek. K dispozici jsou sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.
Strava: All Inclusivepodávané formou bufetu v hlavní restauraci s výběrem jídel jak řeckých tak i specialit mezinárodní kuchyně. Během dne je vícekrát podáváno menší občerstvení. Vybrané nápoje zpravidla místní nealko a alkoholické nápoje po celý den.
Sport:Pro aktivnější chvíle jsou k dispozici minigolf, stolní tenis, 2 tenisové kurty noční osvětlení za příplatek, hřiště na basketbal, minifotbal, šipky, boccia, dětské hřiště, velice oblíbený miniklub a minidisko pro nejmenší. Na pláži lze sjednat pronájem vybavení k vodním sportům či využít hřiště na plážový volejbal. Wi-fi internet je v hotelu zdarma. Lehátka, slunečníky i osušky jsou zdarma jak v hotelu, tak i na privátní pláži. Hotel zajišťuje ka

Volné termíny k přihlášení

Datum Místo konání Cena
25. 05. 2024 Bella Beach Resort *****, Anis 25 619 Kč
30 998 Kč s DPH

Kdo vás bude školit?

Firma: InAkademia s.r.o.

Lektor: Ing. Jana Pilátová

Kategorie a štítky

Aktuální 118 Internetový marketing 191 Novely zákona 45 Právo 309 Řízení 192 Seminář 204 Účetnictví 72