SAP R3 - S4 HANA: Reporting v SAP nástroje

O kurzu:

title= info > Školení je součástí cyklu SAP FICO specialista , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online.
Na příkladech se seznámíme s procesem a nástroji pro reporting v SAP. Budeme se věnovat tvorbě rešerší a formulářů. V oblasti BW si ukážeme proces tvorby dotazu a pracovního sešitu nebo view.

Volné termíny k přihlášení

Datum Místo konání Cena
28. 11. 2024 online 15 200 Kč
18 392 Kč s DPH
28. 11. 2024 Praha 8 15 200 Kč
18 392 Kč s DPH

Kdo vás bude školit?

Firma: Controller Institut

Lektor: Rostislav Sicha Business Insider a odborník na controlling, SAP Studoval na ČVUT informatické obory, v roce 1982 nastoupil jako plánovač výroby náhradních dílů do TOS Hostivař, dále ve stejné spol. pracoval jako řídící technik IVÚ. Od roku 1984 pracoval ve spol. MITAS, nejdříve jako horizontkář, dále provozní programátor, vedoucí provozu IT, vedoucí odboru logistiky a správce logistického informačního systému. Poté zastával pozici vedoucího odboru Controlling, kde měl na starosti řízení nákladů a výnosů podniku a aplikaci nových metod do nastavení a řízení informačních toků. Dále jako člen realizačního týmu řady tuzemských a zahraničních akvizic Srbsko, Rusko, Francie, Španělsko, USA měl na starosti Due Diligence v oblasti Controllingu, sestavení strategie, poakviziční integraci v oblasti procesů s vazbou na Informační systém SAP a jeho implementace. V současnosti působí jako Business Insider a odborný lektor na téma SAP, zvyšování výkonnosti, řízení změn a controll

Kategorie a štítky

Reporting 8 SAP 3 Internetový marketing 191 Online školení 108