Rekvalifikační kurz - KADEŘNÍK - KADEŘNICE

O kurzu:

Nabízíme výuku rekvalifikačních kurzů KADEŘNÍK
* KADEŘNICE [69-071-H], akreditovaných MŠMT ČR, pod vedením profesionálních lektorů s letitou praxí v oboru a pedagogickými zkušenostmi. Výuka probíhá individuálně i skupinově v luxusním salonu v centru Liberce. Spolupracujeme i s ÚŘADY PRÁCE ČR. Po úspěšném ukončení kurzu získává absolvent kurzu POTVRZENÍ o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu. V souladu se zákonem je kurz zakončen PROFESNÍ ZKOUŠKOU před autorizovanou osobou. V našich kurzech vyučujeme základní, klasické i nejmodernější techniky střihů, barvení, odbarvování, melírování, preparace, tvarování a konečné úpravy i společenských účesů. Naučíte se správně zvolit a doporučit vhodné účesy a vlasovou péči i správně zvolit vhodné kadeřnické přípravky, nářadí a pomůcky a dobře organizovat práci v kadeřnictví. Učební materiály jsou v ceně každého kurzu . Teoretická i praktická výuka probíhá na stejném místě.

Volné termíny k přihlášení

Datum Místo konání Cena
15. 03. 2024 Liberec 33 000 Kč
15. 04. 2024 Liberec 33 000 Kč
15. 05. 2024 Liberec 33 000 Kč

Kdo vás bude školit?

Firma: Ateliéry Trynity
* Vzdělávací a poradenské centrum

Lektor: Lektoři našeho vzdělávacího centra jsou nejen skutečnými profesionály a špičkami ve svých oborech, ale zároveň mají mnohaleté zkušenosti s výukou dospělých a vedením rekvalifikačních kurzů. Hlavním lektorem a garantem kurzů je Maria Jolanta Andraško
* 22 let praxe v kadeřnickém oboru, 21 let praxe ve výuce rekvalifikačních kurzů a vzdělávání dospělých, 12 let praxe jako odborný technolog.