Kurz pro instruktory lyžování

O kurzu:

Kurz pro instruktory lyžování
* licence platí pro školská, zájmová a komerční zařízení. Místo konání: Pec pod Sněžkou Doškolovací kurz pro instruktory lyžování [nižší cena, na vyžádání vám zašlem podrobnější informace]

Volné termíny k přihlášení

Datum Místo konání Cena
17. 03. 2024 Pec pod Sněžkou 4 700 Kč
4 700 Kč s DPH
22. 03. 2024 Pec pod Sněžkou 4 700 Kč
4 700 Kč s DPH

Kdo vás bude školit?

Firma: BP SPORT

Lektor: Mgr. Libor Binter [lektor lyžování] se podílí na výuce instruktorů lyžování řadu let. Provozuje sportovní obchod slyžařským vybavením a půjčovnu lyží. Zkušenosti ze sjezdovéholyžování také získal jako trenér při závodní činnosti své dcery, která byla členkou juniorského reprezentačního týmu. Zastupuje české lyžování na ISK[Internacionales ski – kolloquium].
Mgr. Jaroslav Němec [lektor lyžování] je ředitelem střední školy Heureka vTáboře, kde se podílí na výuce lyžování na lyžařských kurzech. Zároveň provozuje lyžařskou školu Heureka. Podílí se na výuce instruktorů lyžování řadu let.
Historie našeho lektorského týmu: Zakladatelem lektorského týmu je Mgr. Arnošt Binter, který získal první zkušenosti s instruktorskými kurzy lyžování v 70. letech minulého století. V té době školení probíhalo v rámci různých organizací [Krajský pedagogický ústav, …..]. v devadesátých letech školení instrukorů lyžování probíhalo pod záštitou Pedagogického centra České Budějovice [regionální organizace řízená Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy] pod vedením Mgr. Arnošta Bintera. Místa vedoucího lektorského týmu lyžařských kurzů se ujal Mgr. Libor Binter, který je držitelem kvalifikace Učitel lyžování. V roce 2004 byla tato instituce zrušena, stejně jako další krajská pedagogická centra. Lektorský tým měl zájem v instruktorských kurzech pokračovat, a tak vzniklo školící střediskao „SPORT BP“, které naše kurzy zastřešuje dodnes. V roce 2OO4 se školící středisko SPORT BP stalo členem mezinárodní organizace INTERSKI.